Pa dashni Ronela Hajati-歌曲大全打包下载

d11368181 9天前 0

Ishe më mirë se çokollata Adrenalinë me pare t'thata Po ma ke pas me hile O ma ke pas me hile Se t'pata ik prej shpie I more dy a tri -e Pa dashni -e E di se dhe shokt e tu t'kishin pa me mu E di se dhe shokt e tu mu s'm'kishin ndrru Se për kërkon nuk po muj me mendu E mu mos as bari s'po m'bon me t'harru Po unë rrezikun si mikun e du Menjen ma ka ndrru Qikat pi bon like Lotët s'i kom majt Po ja boj për hajr Ay mama, ay, ay mama Ishe më mirë se çokollata Adrenalinë me pare t'thata Po ma ke pas me hile O ma ke pas me hile Se t'pata ik prej shpie I more dy a tri -e Pa dashni -e Se chica është muy peligrosa Krejt e din që pi du mafiosa Por mi pum pum bohesh me marr doza As n'ëndërr nuk e sheh më nalt se kjo Kuku ça u bo Pum pum poza kishe ti rrin me djem serioza Ki mendu ma blen menjen me roza Kot e ki boy, kot e ki boy Qikat pi bon like Lotët s'i kom majt Po ja boj për hajr Ay mama, ay, ay mama Ishe më mirë se çokollata Adrenalinë me pare t'thata Po ma ke pas me hile O ma ke pas me hile Se t'pata ik prej shpie I more dy a tri -e Pa dashni -e Po ma ke pas me hile O ma ke pas me hile Se t'pata ik prej shpie I more dy a tri -e Pa dashni -e 歌曲及歌词下载地址:
好听音乐歌曲此处内容已经被作者隐藏,请输入验证码查看内容
验证码:
请关注本站微信公众号,回复“验证码”,获取验证码。在微信里搜索“好听音乐歌曲”或者“gequ51”或者微信扫描右侧二维码关注公众号。
最新回复 (0)
返回
发新帖
免责声明:本站 音乐 本站 歌曲 内容搜索自互联网,只是提供互联网上分享的下载的网址,本站不提供下载;我们不提供任何音乐本地下载.本站不接受任何收费广告,不提供任何收费下载。同时我们也希望网友们更好的、健康的认识到尊重著作人的必要性,支持正版。如有侵犯版权请及时联系我们,我们将在24小时内删除歌曲。为更好的保护歌曲著作人权益,保护发行人的利益,在防止拷贝、下载做了努力。1668384821@qq.com
none